2015 Örgü Tozluk Modelleri

Kış geldi ve artık genç kızlar giyimine daha fazla dikkat ediyor. Şimdiden kışlık kombinler çıktı. Bunların başında bir de tozluk modelleri yer alıyor. Kışın tozluk modelleri sizin ayaklarınızı sıcak tutar ve aynı zaman da hoş görünüm sağlar.

Bu kolay örülen tozluk modellerinin örmesinin tam zamanı. Bence sizlerde beğendiğiniz modeli seçerek örmeye başlayın. Aynı zaman da tozluk örneklerini çizmelerin içine de giyebilirsiniz. Emin olun ortaya harika tasarım çıkar.

Kalın Örgü Tozluk Örnekleri ve Yapılışı

« 20 Kasım 2014 Ütopya Kim Elendi

2015 Tesettür Abiye Modelleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • 2015 En Güzel Pullu Havlu Modelleri2015 En Güzel Pullu Havlu Modelleri Bilindiği gibi evlerin vazgeçilmezi ve özellikle genç kızların çeyizliklerin vazgeçilmez el işi havlu kenarı modelleridir. Bende netten bulduğum pullu havlu kenarlarını sizlerle paylaştım. […]
  • Çiçekli örgü kadın patikÇiçekli örgü kadın patik Kışın en sık yapılan örgülerden biri de patiklerdir. Aynı zaman da biz sizler için çiçek desenli güzel patik modeli sunduk ve onu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  • En Güzel Tek Şiş Örgü ModelleriEn Güzel Tek Şiş Örgü Modelleri Tek şiş ile birbirinden hoş örgüler yapmak mümkün. Bu örgü modeli ile harika kıyafetler ve eşyalar örebilirsiniz. Aynı zaman da anneler tek şiş ile bebek kıyafeti de […]

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı