AHŞAP KALIN ŞİŞTEN İLGİNÇ ATKI ÖRNEĞİ ÖRME

Merhaba sevgili ziyaretçilerim , bu yazımızda ahşap kalın şişten yapılan ilginç bir atkı modeline bakacağız. İlk baktığınızda ilginç gelebilir ama sonunda ortaya harika atkı modeli çıkıyor. Peki nasıl yapılır ? Ben resimli anlatım olarak sayfama ekledim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

AHŞAP KALIN ŞİŞTEN İLGİNÇ ATKI ÖRNEĞİ ÖRME

« TIĞ İLE BAYAN ATKISI NASIL ÖRÜLÜR ÖRNEĞİ

En güzel el emeği tığ işi güller »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Çok farklı iğne oyası yazma örnekleriÇok farklı iğne oyası yazma örnekleri iğne oyası ile en çok yapılan bir diğer el işi ise yazma modelleridir. Yazma modeli yapmak kolay değil zordur ama bilen hanımlarımız varsa kolay bir şekilde yapabilir. Ben şimdiden […]
  • Videolu Balık Sırtı Modeli YapılışıVideolu Balık Sırtı Modeli Yapılışı Balık sırtı modelleri günümüzde çok sık yapılıyor. Ama bilmeyen arkadaşlarımız olduğu ben Nako TV olan anlatımlı bir video buldum. Umarım işinize yarar.
  • Farklı Ve Yeni Örgü Lizöz ModelleriFarklı Ve Yeni Örgü Lizöz Modelleri Günümüzde lizöz modeli çok yapılır ama ben nereden geldiğini hiç bilmiyorum. Sadece çok güzel bir örgü olduğunu biliyorum. O zaman gelin daha yakından bakalım bizde.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı