Akvaryum Balıkları Çeşitleri

Akvaryum balıkları çok çeşitli ve çok güzel varlıklardır. Çünkü tatlı su balıkları renkli olduğu için onları seyretmesi gerçekten çok güzel oluyor. Bende bu yazımzda akvaryum balıkları hakkında bilgi vermek istedim.

Şimdi akvaryum balıkları çok geniş kapsamlı bir olaydır çeşit çeşit balıklar vardır. Örnek verecek olursak SARI PRENSES , LEPİSTES , JAPON BALIĞI , YUNUS BALIĞI , BETA BALIĞI gibi çeşitli balıklar vardır. Bende bulmuş olduğum balık resimlerini sizlere sundum.

Sonraki yazılarımız ise balıklar hakkında bilgiler vereceğiz kategorilerimizden HAYVANLAR ALEMİ kısmından takip edebilirsiniz.

Şimdi arkadaşlar bu balıklar hakkında çok sorular var ne yer , nasıl beslenir , doğumu , kaç günde yumurtlar gibi çok sorular var. Ama sizler yorumlardan bize yazarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Eğer kafanıza takılan bir sorular varsa yorumlar kısmından bizle iletişime geçebilirsiniz.

akvaryum balıkları çeşitleri

GALERİ 2

« Dantel bolero yapılışı anlatımlı

Sarı Prenses Balıkları »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Akvaryum BitkileriAkvaryum Bitkileri Akvaryum için ne kadar balık önemliyse canlı bitkilerde o kadar önemlidir. Şimdi canlı bitkiler balıklar için çok önemlidir ve su için de tabi. Canlı bitki sayesinde balıklar oksijen […]
  • Japon Balığı Yumurtası Kaç Günde ÇıkarJapon Balığı Yumurtası Kaç Günde Çıkar Japon balığı yumurtaları benim bildiğime göre 4-5 günde çıkması lazım. Yavrular 48 saat sadece oldukları yerde dururlar. Ama burada dikkat etmeniz gereken japon balığı yumurtaladığı zaman […]
  • eşek arısı yuvası nasıl bozulureşek arısı yuvası nasıl bozulur eşek arısı yuvasını bozmak için o yere bol su dökün ve hemen kaçacaklardır. Ama şöyle bir durum var kaçarken de sizi sokmaları an meselesidir. Bu yüzden böyle şeyleri denemeyin.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı