Akvaryum Bitkileri

Akvaryum için ne kadar balık önemliyse canlı bitkilerde o kadar önemlidir. Şimdi canlı bitkiler balıklar için çok önemlidir ve su için de tabi. Canlı bitki sayesinde balıklar oksijen alabiliyor. Şimdi canlı bitkiler için ışık ve gübre çok önemlidir. Mutlaka ışık görmelidir ve bu sayede hemen büyür ve gelişirler.

Akvaryumlarda en çok sevilen bitki java moss oluyor. Bu java moss sayesinde karidesler ve balıkların yavruları oraya saklanarak korunabilirler .

akvaryum bitkileri bakımı

« Yunus Balığı Akvaryum

Köpek Cinsleri Ve İsimleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Akvaryum Balıkları ÇeşitleriAkvaryum Balıkları Çeşitleri Akvaryum balıkları çok çeşitli ve çok güzel varlıklardır. Çünkü tatlı su balıkları renkli olduğu için onları seyretmesi gerçekten çok güzel oluyor. Bende bu yazımzda akvaryum balıkları […]
  • eşek arısı yuvası nasıl bozulureşek arısı yuvası nasıl bozulur eşek arısı yuvasını bozmak için o yere bol su dökün ve hemen kaçacaklardır. Ama şöyle bir durum var kaçarken de sizi sokmaları an meselesidir. Bu yüzden böyle şeyleri denemeyin.
  • Tatlı Kuş ResimleriTatlı Kuş Resimleri Kuşlar günümüzde çok sevilen ve hatta evlere alınan hayvanlardır. Benim papağanım var ve konuşuyor gerçekten Allah bu hayvanları çok güzel yaratmış. Dışarı çıkınca kuşları görüyoruz ve ne […]

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı