beyaz damatlık modelleri

Beyaz renkte tasarlanmış olan bu damatlık modelleri her sene olduğu gibi bu sene de erkeklerimiz tarafından çok rağbet gördü. Bizde zamanvadisi.com sitesi olarak birbirinden güzel beyaz damatlıkları bulup galerimize ekledik. Zarif ve hoş duruşu olan bu damatlıkları evlenecek olan erkeklerimiz rahatlıkla tercih edebilirler.

Değişiklik yapmak isteyenler ise tercihlerini beyaz damatlıklardan yana kullansınlar. Kaliteli ve hoş tasarlanan beyaz damatlık modelleri eminiz ki 2016 yılına da damgasını vuracak. Yeni sezona özel olarak tasarlanmış bu modellere isterseniz gelin daha yakından inceleyelim.

Kombin için ise beyaz pantolon , beyaz gömlek , beyaz yelek , beyaz papyon ve ayakkabı olarak siyahı tercih edebilirsiniz. Unutmadan aksesuar olarak da siyah deri olan saat modellerini de tercih edebilirsiniz.

beyaz damatlık modelleri

« erkek kot gömlek kombinleri

erkek kışlık ayakkabı modelleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • 2015 Sonbahar Kış Bayan Çizme Modelleri2015 Sonbahar Kış Bayan Çizme Modelleri Sonbahar ve kış ayına özel harika çizme modelleri buldum bayanlar için. Biliyorsunuz ki kış ayları da ayakkabı konusunda en çok tercih edilen çizme modelleridir. Özellikle çizmeler tayt ve […]
  • 2015 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri2015 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri Kadınların her zaman giydikleri abiyeler ve en çok sevdikleri renk kırmızıdır. Özellikel bu sezon en planda olan abiye kırmızı abiye modelleri olmaktadır. Ama şöyle birşey vardır ki bı […]
  • Beymen 2016 Ayakkabı ModelleriBeymen 2016 Ayakkabı Modelleri Beymen markası her sezon harika ayakkabılar tasarlar. 1917 yılından itibaren de çok güzel modeller üretmiştir. Bakalım bu hoş ayakkabıları görünce neler hissedeceksiniz.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı