Çeyizlik iğne oyalı havlu kenarı modelleri

İğne oyası havlu kenarları ve güzel modelleri çeyiz sandıklarına girmeyi çoktan hak ediyorlar. Çeyizinizde böylesine güzel iğne oyasından yapılan havlu kenarlarının olmasını kim istemez ki.

iğne oyalı havlu kenarı modelleri 1 iğne oyalı havlu kenarı modelleri 2 iğne oyalı havlu kenarı modelleri 3 iğne oyalı havlu kenarı modelleri

« Damat havluları modelleri

Havlu kenarı modelleri çok farklı ve güzel örnekler burada »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Çeyizlik çok şık iğne oyası örnekleriÇeyizlik çok şık iğne oyası örnekleri İğne oyalarıyla çeyizleriniz için ördüğünüz havluları, tülbentleri ve masa örtülerini çok daha değişik, eskisinden farklı bir hale getirebilirsiniz.
  • İğne oyası örnekleri 2015İğne oyası örnekleri 2015 İğne oyası modelleri denildiğinde aklımıza hemen gelen yemeniler ve yazmalar el işlerinin medarı iftiharı olarak bilinmektedir. 2015 yeni oyalar bakalım model ve tasarım olarak nasıllar […]
  • 2015 en şık ve en güzel  lif modelleri2015 en şık ve en güzel lif modelleri Her sezon olduğu gibi bu yıl yine örgü lifler en çok örülen örnekler arasında yer alacaktır. Sizlerde moda 2015 lif modellerinden örmeye ne dersiniz?

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı