CİLT BAKIMINDA 24 AYAR ALTIN DEVRİ!

Amerika’nın ünlü kozmetik markası OROGOLD Cosmetics; bileşimindeki 24 ayar altın parçacıklarıyla cilt bakımında çığır açarak, altının ışıltılı ve saf güzelliğini cilde taşıyor! Tedavi edici ve yeniden yapılandırıcı özelliğiyle cilt bakımında kullanılan 24 ayar altın; OROGOLD sayesinde Antik çağlardan günümüze gelerek Türk kadınına bakımı ve güzelliği sunuyor.

 

Kozmetik dünyasına sunduğu bakım ürünleri ile Amerikalı kadınların cilt bakım tercihinde öne çıkan OROGOLD;  cildine özen gösteren kadınlar için bir akımın öncülüğünü üstleniyor. Antik Çin, Hindistan, Roma ve Mısır’da “hayat iksiri” olarak kullanılan kollodial altınını ürünlerine taşıyan OROGOLD; günlük bakımın yanı sıra tedavi edici özelliği olan ürünleriyle de dikkat çekici.

OROGOLD ürünlerinin bileşiminde kullanılan malzemelerin doğallığı, bütün ciltler için ideal çözümler sunarken; 24 ayar altın parçacıklarıyla desteklenen ürünler, hücresel yenilenme sürecini de hızlandırıyor. OROGOLD formülünde bulunan 24 ayar altın aynı zamanda dokuların kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması, kolajen kaybının yavaşlatılması ve cilt sarkmasının önüne geçilmesinde de büyük rol oynuyor. İçeriğindeki saf ve doğal malzemelerin yanında, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın hücresel gelişimini uyararak, ciltte sıkılaşma etkisi de yaratan OROGOLD ürünleri; güneşin yol açtığı hasarları, yaşlanmayla gelen lekeleri de mucizevi bir şekilde yok ediyor.

 

OROGOLD ürünleri; Harvey Nichols (İstanbul – Ankara), Brandroom (Nişantaşı, Suadiye) mağazaları ve Akbatı AVM’de Türk kadınlarıyla buluşuyor.

« Lazer Liploliz-Slimlipo ile Terleme Sorununa Son

Pembe renkli dantel masa örtüleri ve yastık modelleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Yılbaşı İçin Saç ve Makyaj ÖnerileriYılbaşı İçin Saç ve Makyaj Önerileri Yılbaşı gecesi için size yakışır bir saç ve makyaj yapmaya ne dersiniz. Biliyorsunuz ki bir bayan için saç ile makyaj çok önemlidir. Bir de özel günlerde bunlara çok özen gösterir […]
  • Eski tişört değerlendirme çalışmalarıEski tişört değerlendirme çalışmaları Aman ne olacak eski tişört at gitsin demeyin ve sizlerde geri dönüşüm sağlayın eski elbiselerden yeni elbiseler yada değişik aksesuarlar, oyuncaklar yapılabilir.
  • Pet şişelerinizi atmayın ve değerlendirinPet şişelerinizi atmayın ve değerlendirin Günde binlerde pet şişe ne yazık ki çöpe atılmaktadır. Doğa açısından zararlı olabilir ama pet şişelerden harika geri dönüşümler elde edilebilmektedir. El işlerinde pet şişeler fazlası ile […]

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı