Dünyanın En Güzel Kadınları

Güzellikleriyle dillere destan olan dünyanın en güzel kadınları, yüz hatlarının ve dokunuşlarının kusursuzluğuyla seçiliyor. Dergilerde kapak fotoğrafı olarak karşımıza çıkan kadınların yanı sıra, güzellik yarışmaları aracılığıyla her ülkenin güzelleri bir araya gelmekte ve aralarından dünyanın en güzel kadını seçilmektedir. Dünyanın en güzel kadınlarının içinden çıktığı ülkeler arasında Brezilya, Rusya, Slovakya, İsveç, Venezüela, Kolombiya, Ukrayna, Lübnan, Angola ve Türkiye bulunuyor.

People dergisinin seçmiş olduğu dünyanın en güzel 10 kadını arasında Beyonce, Kate Middleton, Christina Hendricks, Charlize Theron, Michelle Williams, Sofia Vergara, Lily Collins, Madeleine Stowe, Miranda Lambert, Paula Patton yer alıyor. DT isimli İspanya’da yayınlanmakta olan derginin seçmiş olduğu dünyanın en güzel ünlüsü anketinde Irina Shayk birinci olarak seçildi.

ABD’nin internet gazetesi olan Huffington Post aracılığıyla yapılan anketteyse dünyanın en güzel 30 kadını seçildi ve bunların arasında Beren Saat, Berrak Tüzünağaç, Meryem Uzerli bulunuyor. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeler arasındaysa ilk sırayı etnik köken bakımından farklı ırkların karımışıyla oluşan Brezilya alıyor.

« Dünyanın En Büyük Köpeği

Anne Kız Kombinleri Giyim Modelleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Çiçek Isimleri Ve ResmiÇiçek Isimleri Ve Resmi Bu yazımızda hem çiçek isimlerine kısaca bakacağız , hem de resimlerine. Ben birkaç tane çiçek ismi söylemek istiyorum. İris , lilac , lily ve poppy bunlar bir çiçek ismidir.
  • Dünyanın En Büyük KöpeğiDünyanın En Büyük Köpeği Dünyanın en büyük köpeği olarak değerlendirilen köpek ırkları boyları ve enlerinin devasa büyüklüğüyle insanları şaşırtıyor. Dünyanın en büyük köpeği kategorisinde karşımıza çıkan İngiliz […]
  • 10 kasım mesajları resimli facebook10 kasım mesajları resimli facebook Resimli 10 kasım mesajlarını ve sözlerini ziyaretçilerimize göstermek istiyoruz. En güzel ve en anlamlı 10 kasım mesajlarını beğeneceğinizi umuyorum.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı