Ebru Şallı’nın Metabolizma Hızlandıran Çay Tarifleri

Eve bugün ebru şallıyı izlerken orada kilolu olan bayanlar için zayıflama çayı yapıldığını gördüm ve hemen tarifi alıp sizlere takdim etmek istedim. Aynı zaman da evde kendimde deneyecem bakalım işe yarıyacak mı.

ebru-şallı

Metabolizma Hızlandıran Çay Tarifi:

Malzeme :

1 yemek kaşığı yeşil çay

1 çay kaşığı sinameki

1 tatlı kaşığı melisa çayı

1 çubuk tarçın

Yapımı :

Evet yapımı çok basit ilk olarak yukarıda bulunan tüm malzemeleri karıştırıp 5 dakika kadar demleyin. Bunu günde 2 fincan içierek metabolizmanızı hızlandırın. Bakın bu kadar basit işte.

ebru-şallı-ile-zayıflama

« Can Yücel Sözleri

2015-2016 Sonbahar Kış Saç Trendleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Kullanılmayan eski gömleklerden aksesuarlarKullanılmayan eski gömleklerden aksesuarlar Eski gömleklerden kıyafetler ve çeşitli elbiseler yapıldığı gibi aynı zamanda aksesuarlarda yapılabilmektedir. Bu bahsetmiş olduğum aksesuarlar giyim üzerine değil ev dekorasyonu üzerine […]
  • Ezgi Mola Nasıl Zayıfladı ?Ezgi Mola Nasıl Zayıfladı ? Son dönemlerde parlayan oyuncusu olan Ezgi Mola çok konuşuluyor. Şu sıralar Ezgi Mola hakkında en çok nasıl zayıfladı konuşuluyor. Arkadaşım Hoşgeldin programında fazla kiloları ile dikkat […]
  • Evdeki kumaşlardan çiçek ve kuş yapımıEvdeki kumaşlardan çiçek ve kuş yapımı Düğer konumuza belirttiğimiz gibi eski ve arta kalan kumaşlardan ev için dekorlar yapabilirsiniz diye Şimdi kuş ve çiçek kumaştan nasıl yapmışlar birlikte göz atacağız.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı