El örgüsü güzel banyo takımları

Güzel banyo takımı modellerinin her biri el örgüsü ile örülmüş modellerdir. Hanımlarımız anlaşılan yine canını dişine takarak yılmadan emekle güzel banyo takımı örgülerini örmüşler.

Pratik güzel banyo takımları  1 Pratik güzel banyo takımları 2 Pratik güzel banyo takımları 3 Pratik güzel banyo takımları 4 Pratik güzel banyo takımları

« Lif örnekleri en güzelleri burada

Şal modelleri ve çeşitleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Örgü bebek hırka örnekleriÖrgü bebek hırka örnekleri Bebek hırka modelleri el örgüsü ve el emeği ile örülmüştür. Emeği geçen değerli annelere ne kadar teşekkür etsek azdır. Elleriniz dert görmesin.
  • Dantel vitrin takımı örnekleriDantel vitrin takımı örnekleri Vitrin takımı örnekleri danteller ile örülen dekorasyona katkı sağlayan el işleridir. Örmesini bilenlerin boş zamanlarında kolaylıkla yapabilecekleri vitrin dantel takımları
  • En güzel dantel oda takımı modelleriEn güzel dantel oda takımı modelleri Oda takımlar el işleri denildiği zaman akla gelen harika ötesi el emeklerinden birisidir. Netten çok güzel ve değişil işlemeli dantel oda takımlarını fazlası ile bulabilirsiniz.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı