erkek kot gömlek kombinleri

Erkeklerin daha şık ve karizmatik görünmesini moda tasarımcıları farklı bir tasarım olan kot gömlek modellerini tasarladı. Bu kot gömlek modelleri ile erkeklerimiz gerçekten de farklılık yaratacaklar. Aynı zaman da kot gömlekler ile birbirinden güzel kombinasyonlar da yapabilirsiniz.

Şimdi nasıl bir kombinasyon yapılır isterseniz ona kısaca bir göz atalım. Siyah bir kot pantolon tercih edin , beyaz renkte güzel bir saat , ayakkabı olarak siyah renk ve son olarak da siyah renk kot gömleği tercih ettiniz mi o zaman harika olabileceksiniz.

Paylaşmış olduğumuz bu kot gömlekleri arkadaşlar her türlü mağazada rahatlıkla bulup satın alabilirsiniz. En önde gelen markalardan biriside LCW ve Defacto markalarıdır buralardan satın alabilirsiniz. O zaman satın almadan önce buyurun kot gömleklerimize bir göz atalım.

değişik erkek kot gömlek kombinleri

« 9.sınıf fizik konuları

beyaz damatlık modelleri »

Bu konuya benzer Yazılar

  •  Dünya Podyumlarından Erkek Modası Dünya Podyumlarından Erkek Modası Moda dediğimiz zaman aklımıza hemen kadın geliyor değil mi. Ama moda da sadece bayanlar değil erkekler de yer alıyor. Son zamanlar da dikkat ederseniz erkek modası son derece dikkat […]
  • Parlak Abiye ModelleriParlak Abiye Modelleri Bu sezon arkadaşlar parlak olan abiyeler çok moda olacak. Birbirinden güzel tasarımları ile sezona damga vuracak. 2015 yılında düğünler de ve özel gecelerde en çok tercih edilen […]
  • 2016 Dolgu Topuklu Bot Modelleri2016 Dolgu Topuklu Bot Modelleri Merhaba değerli hanımlarımız bugün en çok tercih edilen ve son moda olan dolgu topuk bot örneklerine kısaca bakacağız. Aynı zaman da görünümü ise çok estetik.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı