Gülben Ergen ve Erhan Çelik Düğün Resimleri

Gülben Ergen ile Erhan Çelik evlendiler biliyorsunuz. Artık bu güzel çiftte nikah merasimi ile dünyaevine giriş yaptılar.

Nikah Ege’nin şirin dağköyünde konak’ta olmuştur. Şimdi bizde düğün resimlerini netten bulduk ve sizlerle paylaştık. Konsept olarak da taze başak ve lavanta kullanılmıştır.

İşte Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in Düğün Resimleri.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Düğün Resimleri 1

« O Ses Türkiye 2014 – 2015 Zeynep Dörtkardeşler Kimdir ?

O Ses Türkiye Yusuf Yiğitarslan – Stand By Me Şarkısı 29 Eylül 2014 »

Bu konuya benzer Yazılar

  • 23 nisan şarkısı23 nisan şarkısı Bu yazımızda arkadaşlar 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı şarkılarına bakacağız. Hepsi sayfamıza ekli en güzel şarkıları burada rahatlıkla bulabilirsiniz. 23 NİSAN […]
  • Bedelli askerlik başvurusu için yapmam gerekenler nelerdir 2014 2015Bedelli askerlik başvurusu için yapmam gerekenler nelerdir 2014 2015 Bedelli askerlik bugün yürürlüğe girdi ve birçok kişi sevindi birçok kişi ise neden bedelli askerlik çıkardılar diye cevap verdiler. Peki bedelli askerlik nasıl başvuru yapılır. İlk olarak […]
  • nevruz kutlamaları nasıl yapılırnevruz kutlamaları nasıl yapılır Nevruz kutlamalarında o gün sadece ateşler yakılır ve ateşin üzerinden atlanır. Bunların yanı sıra bazı kişiler de oynarlar ya da dilek tutarlar. Bu gibi şeyler yapılır.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı