Kim arıyor uygulamasından numara silme

Kim arıyor uygulamasında numara silmeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü sizlere bulmuş olduğum link ile artık çok kolay bir şekilde silebileceksiniz. Şimdi verdiğimiz linke tıklayın.

Kim arıyor (CIA) uygulamasından numara silme linki : http://cia-app.com/self-service/delist-number/

Tıkladığınız yerde ülkeler olacak oraya kendi ülkenizi seçip numaranızı yazın. Ardından “delist my number” butonu var oraya tıklayın.

kim arıyor uygulaması

« İnsanlar dumanlı bir ortamda etraflarını neden göremezler?

Dudullu-Bostancı minibüsleri saat kaça kadar çalışıyor ? »

Bu konuya benzer Yazılar

  •  Cep telefonundan bilgisayara nasıl resim yüklenir? Cep telefonundan bilgisayara nasıl resim yüklenir? Cep telefonunda bilgisayara resim yüklemek için USB kabloları bulunuyor hem telefona , hem de pc takarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da bluetooth ile yapacaksanız yapmanız […]
  • Tango hesap silme (hesap kapatma) işlemiTango hesap silme (hesap kapatma) işlemi Tango hesabını kapatmak mı istiyorsunuz , ya da silmek mi o zaman doğru yerdesiniz demektir. Zamanvadisi.com ekibi olarak sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Şimdi vermiş olduğumuz linke […]
  • Nokia 5800 programlarıNokia 5800 programları Nokia 5800 programlarını arıyorsanız artık uğraşmanıza gerek yok çünkü sizler için bir link bulduk ve oradan rahatlıkla bakabilirsiniz. Buyurun. Tıklayınız..

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı