Masa tenisinin kuralları nelerdir ?

 

Masa Tenisi günümüzde sıklıkla oynanan oyunlarda birisidir ve gerçekten de çok zevkli diyebilirim sizlere. Ama bu oyunun bir de kuralları var onları bilmek lazım. Ben kurallarını buldum ve sizlere takdim edeyim.

– Setler 11’er sayı üzerinden oynanır

– İki sayıda bir servis değşmesi lazım.

– 7 ile 9 set üzerinden oynanır.

– 2 kişilik müsabaka maçı yapıyorsanız servisi ilk kullanacak kişi servisi başlatır ve karşı taraf da karşılar. Sonra bu sistem sırayla değişir.

masa tenisi kuralları

 

« Samsung galaxy ace numara engelleme

Vatandaşlık görevlerini yerine getirmenin önemi nedir? »

Bu konuya benzer Yazılar

  • KEÇE İLE YASTIK SÜSLEME MODELLERİKEÇE İLE YASTIK SÜSLEME MODELLERİ Arkadaşlar keçeden öyle güzel yastıklar süslemişler ki ben bakınca çok beğendim ve ayrıca kelebekli olan yastık süsleme benim hoşuma gitti ilk onu yapacam sizlere de tavsiye ederim. Ama […]
  • Eski kazaklardan çanta yapımıEski kazaklardan çanta yapımı Eski kazaklar zamanla sandıktan çıkar ya atılar yada böyle farklı geri dönüşümler elde edilebilir. Eskiyen kazaklarla elbiseler ve bluzlar yapılığını paylaştık. Şimdi ise eski kazaktan […]
  • Çoraplar ile neler yapılır?Çoraplar ile neler yapılır? Çoraplar ile çok fazla şey yapılabilir. Bugün ilk olarak ben çoraptan çocuklarınıza yapabileceğiniz çok güzel ve şirin oyuncakları araştırdım.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı