ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

En özel günlerden biri de öğretmenler günüdür. Şimdi birçok çocuk öğretmenler gününü bekliyor ve o gün geldiği zaman da onlara çiçek gibi güzel hediyeler alacaklar. Aynı zamanda da birçok öğrenci öğretmeni için şiirler sözler yazıp onlara okuyacaklar. Bizde netten en güzel şiirleri bularak sizlerle paylaştık. 24 kasım öğretmenler günüdür ve en güzel en yeni mesajları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan öğretmenler günü mesajları çok beğenilmektedir. Sizler de sosyal medyada beğendiğiniz şiir olursa onu paylaşabilirsiniz. İşte galerimizde yer alan öğretmenler günü şiirleri.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

en güzel öğretmenler günü şiirleri

« 21 Kasım 2014 Ütopya Kim Elendi , Kim Gitti

ÖĞRETMENLERLE İLGİLİ SÖZLER »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Papağan Duvar KağıtlarıPapağan Duvar Kağıtları Papağan kuşlarını ben çok severim ve beslemesi de ayrı bir güzel değil mi. Aynı zaman da papağanları güzel eğitirsen eğer seninle bile konuşur biz videolardan çok gördük konuşan papağan […]
  • ARKADAŞLIK MESAJLARIARKADAŞLIK MESAJLARI Bugün farklı bir mesaj paylaşmak istedim. Birçok kişimizin arkadaşı var ve arkadaşlarınıza sms ile güzel bir mesaj atmaya ne dersiniz. En etkileyici ve en güzel resimli mesajlar […]
  • Sibel Can ResimleriSibel Can Resimleri Günümüzde en başarılı sanatçılar arasında yer alır ve 1970 istanbul doğumludur. Sibel can aynı zaman da dansözlük yapmıştır. İşte 2015 yeni resimleri.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı