Örgü aparatı ile atkı yapımı

Hanımlar kışın gelemesi ile birlikte bizler soğuktan korunmak için en ideal örgüyü yaparız. O da genellikle atkı modelleri olur.

Sizlere farklı ve değişik örgü aparatı ile işlenmiş atkı modelini sayfamıza ekledik. Modelimiz gerçekten çok güzel ve çok da kullanışlıdır. Bakalım sizler el örgü olan atkı modelini nasıl bulacaksınız.

Örgü aparatı ile atkı yapımı

« Kırmızı örgü IPAD kılıfı

Tığ işi el örgüsü kenar danteli »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Oya örnekleri ve modelleri resimliOya örnekleri ve modelleri resimli Günümüzde özellikle hamarat hanımların en çok yaptığı el işlerinden birisi de oya örneklerdir. Özellikle bu oyalar kış aylarında çok yapılır. Çünkü kışın havalar soğuk olduğu için […]
  • Tunus İşi Patik ModelleriTunus İşi Patik Modelleri Patikler kışın ayaklarımızı soğuklardan koruyor bu yüzden el örgüsünde en çok tercih edilen örneklerden birisidir. Şimdi Tunus işi ile yapılan patikler de bir farklı oluyor. Gelin daha […]
  • Antep işi el işlemesi örnekleriAntep işi el işlemesi örnekleri Antep işi örnekleri çeyizler için çok ideal bir örnektir. Gaziantep iline ait bu harika ve güzel örneği modelleri ile birlikte tanımaya ve incelemeye ne dersiniz?

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı