ÖRGÜ ÜZERİNE İĞNEYLE DİKİŞLİ SÜSLEME YÖNTEMİ

Bu yazımızda arkadaşlar örgü üzerine iğneyle dikişli süsleme yöntemine bakacağız. Ben birkaç resimde size tanıtmaya çalıştım. Buyurun hep beraber resimlere bakalım.

ÖRGÜ ÜZERİNE İĞNEYLE DİKİŞLİ SÜSLEME YÖNTEMİ 1 ÖRGÜ ÜZERİNE İĞNEYLE DİKİŞLİ SÜSLEME YÖNTEMİ 2 ÖRGÜ ÜZERİNE İĞNEYLE DİKİŞLİ SÜSLEME YÖNTEMİ 3 how to stitch

« En güzel el emeği tığ işi güller

2015 ÖSYM YGS sınav giriş yerleri belli oldu »

Bu konuya benzer Yazılar

  • Kumaş peçete halkalarıKumaş peçete halkaları Kumaş peçeteler için halkalar arıyor ve aradığınız modeli bir türlü bulamıyorsanız bu örnekler tam size göre. Sofraların yeni trendi kumaş peçeteler ve halkalarıdır.
  • Farklı uç danteli örnekleriFarklı uç danteli örnekleri Modern tasarımlı çok güzel farklı uç danteli örnekleriyle örtülerinizi yatak örtülerinizi ve havlu gibi eşyalarınızı farklılaştırabilirsiniz. Aşağıda yer alan örnekler size fazlası ile […]
  • Güllü çiçekli yemeni oyası örnekleriGüllü çiçekli yemeni oyası örnekleri Yemeni oyası modellerinde çiçekler en fazla kullanılan motifler ve desenlerdir. Size tavsiyem yemeni ve yazma kenarlarına oya işleyecekseniz çiçekli modeller tercih ediniz.

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı