Tunus işi lastik yapımı resimli anlatım

Tunus işinden lastik yapımını öğrenenler çok güzel örgüler ve değişik aksesuarlar örebilmektedirler. Sizler için yapılışını resimli aşamaları ile buldum ve ekledim.

tunus işi lastik yapımı tunus işi lastik yapımı_ (1) tunus işi lastik yapımı_ (2) tunus işi lastik yapımı_ (3) tunus işi lastik yapımı_ (4) tunus işi lastik yapımı_ (5)

« Tığ işi motifler ve örnekleri

Örgü lizöz modelleri 2015 »

Bu konuya benzer Yazılar

  • KOLAY T-SHİRT NASIL YAPILIR ?KOLAY T-SHİRT NASIL YAPILIR ? Zamanvadisi.com ziyaretçileri , sizlere hergün farklı bir el işi bulmaya özen gösteriyoruz ve harika el yapımı konular açıyoruz. Şimdi ise evde yapabileceğiniz çok güzel eski […]
  • Çoraplar ile neler yapılır?Çoraplar ile neler yapılır? Çoraplar ile çok fazla şey yapılabilir. Bugün ilk olarak ben çoraptan çocuklarınıza yapabileceğiniz çok güzel ve şirin oyuncakları araştırdım.
  • Tuvalet kağıdı rulolarından  yapılanlarTuvalet kağıdı rulolarından yapılanlar Tuvalet kağıdı ne işe yarar demeyin şimdi göreceklerinize inanamayacaksınız ve ne kadar art niyetli düşündüğünüzü görünce kendinize kızacaksınız. Tuvalet kağıdı ile muazzam ötesi ev […]

Yorum yap

Domain Ziyaretçi Sayısı